0915085553

O nás

KDE SA NACHÁDZAME?

Chatky sú situované v Liptovskom Mikuláši v rezorte Holiday village Tatralandia. Ležia v srdci Liptova – v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádzajú sa v tesnej blízkosti najväčšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku – Aquapark TatralandiaCeloročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatných rekreačných chatkách, situovaných v tzv. Skautskej osade

vybavenosť CHATIEK

Každá chatka je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 3 až 5 osôb, čiže vieme ubytovať dokopy 10 osôb v dvoch chatkách. V každej chatke je hosťom k dispozícii jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ako aj obývacia miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb), ktorej súčasťou je aj jedálenská časť s posedením a kuchynka. Samozrejmosťou chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vybavenosť chaty: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, varič, umývací drez, TV, rozkladacia sedačka, rohová lavica, stôl, stoličky, 3 postele, skrine, kompletné vybavenie kuchyne riadmi, príbormi a hrncami, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

Letné večery si môžete spríjemniť vonkajším posedením na terase pri chatke. Parkovanie Vašich áut je možné priamo na parkovisku pri chatke.

AKTIVITY V AREÁLI

V blízkosti chaty je možné využívať ohnisko, altánok či záhradný krb. V areáli ubytovania je pre Vás pripravené detské ihrisko s preliezkami a rôzne spoločenské hry. Zahrať si tu môžete stolný tenis alebo využiť tenisový kurt s umelým osvetlením či zapožičať si bicykle. Blízko od chaty to budete mať aj k MINI ZOO so zvieratkami alebo k jedinému veternému tunelu na Slovensku so simulátorom voľného pádu – Hurricane Factory. Vedľa nej sa nachádza TATRAPOLIS a pár metrov ďalej aj ZOOKONTAKT.

V hlavnej budove areálu sú Vám k dispozícii služby štýlovej reštaurácie, kaviarne s WiFi pripojením na internet, lobby baru a recepcie. Nechýba tu ani detský kútik, 5D kino, golfový trenažér a možnosť hrania biliardu a bowlingu.

AKTIVITY V BLÍZKOSTI AREÁLU

Spríjemniť si pobyt môžete aj člnkovaním a inými vodnými športami na blízkej vodnej nádrži Liptovská Mara (jachting, surfovanie, plavba vyhliadkovou loďou, vodné bicykle). Zabaviť sa môžete aj v športovej hale Liptov aréna, raftingom, paraglidingom, pri motokárach či hraní laser games.

Neďaleko sa nachádzajú aj Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody. K lyžiarskemu stredisku JasnáChopok Vás odvezie bezplatný skibus, ktorý má zastávku iba 100 metrov od ubytovania.

MULTIVSTUP - 20 % ZĽAVA DO AQUAPARKU TATRALANDIA

Počas celého pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do aquaparku Tatralandia aj viackrát denne.

Tešíme sa na Vás. 🙂